ELMA  SİRKESİ İÇMENİN EN İYİ ZAMANI

Birçok çalışma , günlük rutinlerimize elma sirkesi  eklemenin bütünsel faydalarını zaten ortaya çıkardı , ancak hala dengeli bir yaşam tarzı için çabalayanlar için, Elma Sirkesi ile nereden başlamalısınız? Bu makalede, günün hangi dönemlerinin ürünün faydalarını en üst düzeye çıkarabileceğini ve benzer şekilde, onu tüketmekten kaçınmanızı tavsiye ediyoruz ve bunu  en son araştırmalardan yararlanarak yapıyoruz. Mevcut sirke  hayranları için, yemeklerinize nasıl çeşitlilik katabileceğiniz konusunda size daha fazla ilham vermeyi umuyoruz.

 

Sabahları Elma Sirkesi

Harika bir sabah ritüeline sahip olmak, gününüzün tonunu belirlemenin harika bir yoludur, bu nedenle, önünüzdeki günde size enerji vermek için normal bir fincan kahve yerine, neden ilk olarak ELMA SİRKESİ içmeyi denemiyorsunuz? Son zamanlarda yapılan araştırmalar, düzenli elma sirkesi tüketiminin yorgunluk hissini azaltmaya yardımcı olabileceğini , içindeki amino asitlerin vücutta laktik asit oluşumuna katkıda bulunan uyuşukluğa karşı koyduğunu ileri sürmektedir.Dahası, kilo yönetimine yardımcı olacak ek yollar arayanlar için araştırmalar, elma sirkesindeki asetik asidin AMPK enziminin üretimini artırdığını öne sürdü . Bu enzimin vücutta yağ yakımına yardımcı olduğu ve karaciğerin yağ üretimini engellediği bilinmektedir.

 

Ritüeli oluşturmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Alışkanlık oluşturma  teknikleri kullanmak, yeni pozitif uygulamaları mevcut rutininize yerleştirmenize gerçekten yardımcı olabilir ve genellikle sabah telaşıyla gelen zihinsel yorgunluğun üstesinden gelebilir. Sabah mahmurluğuyla boğuşmak yerine , rutininizde var olan bir alışkanlık bulmaya çalışın ( dişlerinizi fırçalamak vb.) ve ardından üstüne elma sirkesi içmeyi ekleyin. Çeşitliliğin hayatın baharatı olduğu iyi bilinir, bu yüzden her sabah elma sirkesi içmek için daha fazla motivasyona ihtiyacınız varsa, neden lezzetli bir kahvaltı smoothie'ye yarım çorba kaşığı eklemeyi denemiyorsunuz?

Gün Boyunca Elma Sirkesi

Öğle yemeğinden hemen sonra açlık sancılarıyla mı  yoksa öğleden sonra atıştırma zorunluluğuyla mı uğraşıyorsunuz? ELMA SİRKESİ, yüksek karbonhidrat bazlı öğünlerden sonra daha uzun tokluk hissi ile ilişkilendirilmiştir .Bunu mide boşalmasını yavaşlatarak ve beynimizdeki iştahı belirleyen merkezleri baskılayarak yapar. Çalışmalarda sadece katılımcılar tarafından gıda alımında bir azalma  değil, aynı zamanda kan şekeri artışlarında bir hafifleme olduğunu da kaydedilmiştir

Boş Mide Üzerine Elma Sirkesi

Elma sirkesi en iyi aç karnına alınır . Aç karnına alınan elma sirkesi, sirkenin etkili bir şekilde sindirime yardımcı olmasını ve şişkinlik ve asit reflü etkilerini azaltmasını sağlar . Ancak, yemekten sonra elma sirkesi içerseniz, sindirimi geciktirmede faydadan çok zarar verebilir. Bu nedenle yemekten sonra içmeden önce en az 2 saat beklemeniz önerilir.

Geceleri Elma Sirkesi İçmek

ELMA SİRKESİ'nizi içmeyi unuttunuz mu? Gece vakti elma sirkesi içmek, açlık kan şekeri seviyenizi kontrol etmeye ve düşürmeye yardımcı olabileceği algısı nedeniyle popülerdir . Bununla birlikte, sirke içindeki asit yemek borumuz için zararlı olabileceğinden, yüksek konsantrasyonlarda ve uzun sürelerde ELMA SİRKESİ tüketmekle uyku arasında her zaman en az 30 dakikalık bir boşluk bırakmanızı tavsiye ederiz.

 

Peki, Elma Sirkesi - Ne Zaman İçilir?

Anatolia Lezzetleri olarak  sağlıklı yaşamın içten dışa yayıldığına inanıyoruz, bu nedenle yeni rutininize başlamak için en iyi tavsiyemiz, güne elma sirkemiz ve sudan oluşan lezzetli bir karışımla başlamaktır. Bugün kendi Anatolia Lezzetleri şişenizi alın.

Yorum: 0

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanamaz. Gerekli alanlar işaretlendi*

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır