Garanti ve İade Koşulları


DİKKAT!
SATIN ALMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !


:: Satın aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

:: Almış olduğunuz tekil ürünü, iade koşullarına bağlı kalarak yedi(7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

:: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

:: Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

:: Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumuyla geri vermekle ve kullanımı söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

:: Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. 

:: Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

:: Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

:: Havale iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

::Depolama koşullarından kaynaklı bozulmalar firmamız sorumlu değildir.